Hosting, Server, Domain
.asia DOMAİN
Yeni bir alan adı ile hemen başlayın.
, TL / YIL
Alan adı: .asia

.asia Üst Düzey Alan Adı (TLD), Asya Pasifik bölgesini temsil eden ICANN destekli bir alan adı uzantısıdır. .asia alan adı .JP veya .CN alan adı uzantıları gibi tek bir ülke yerine bölgenin tamamına erişme fırsatı verir. Bu, özellikle farklı Asya ülkeleriyle iş yapan şirketler için kullanışlıdır. .asia alan adı bölgede tanınmanızı sağlar, web üzerindeki varlığınızı yönetmeyi kolaylaştırır ve Asya-Pasifik bölgesindeki sayıları her geçen gün artan internet kullanıcılarına erişmenizi sağlar.

Alan adı: .asia
Alan Adı Müsait
Alan adı müsait durumdadır.
Alan Adı Aktif
[Active]
1 - 10 Yıl
Alan adı kayıt süresi boyunca aktif olarak çalışmaktadır. Bu süre içinde istediğiniz zaman yenileme yapabilirsiniz. Bu alan adları bitiş tarihinden önce mutlaka yenilenmelidir.
Alan Adı Askıda
[On Hold Period]
40 Gün
Alan adının kayıt süresi bitmiştir. Kayıt firmaları tarafından askıya alınırlar, durdurulabilir ya da park edilebilirler. Bu süre içinde standart fiyatlarla yenilenebilirler.
Alan Adı Rehinde
[Redemption Period]
0 Gün
Alan adının aktif yaşam ömrü bitmiş ve rehin duruma geçmiştir. Bu aşamada tekrardan aktif hale geçirilmesi için 100 $ ceza bedelinin ve yıllık yenileme bedelinin ödenmesi gerekmektedir
Alan Adı Silinecek
[Pending Delete Period]
0 Gün
Alan adı artık silinme periyodundadır. Bu süre sonunda alan adı yeniden satın alınabilir olacaktır.
Bilgilendirme
Bazı uluslararası firmalar, daha önceden aktif kullanıldığını tespit ettikleri alan adlarını bu süre sonunda hemen satın alıp yüksek fiyatla satışa çıkarmaktadırlar.
Alan Adı Yeniden Müsait
Alan adını yeniden kayıt edebilirsiniz.
.info
 
178 ,00 TL
.biz
 
200 ,00 TL
.ws
 
, TL
.com.tr
 
55 ,00 TL
.in
 
60 ,00 TL
.co
 
312 ,00 TL
.us
 
, TL
.ca
 
, TL

Biz yardım etmek için buradayız.