KURUMSAL MENÜ

İade Koşullarımız;

Hosteva.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin neredeyse hepsinin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır.

İadesi olmayan hizmetler;

  • Alan adı – ICANN ve METU (ODTU) tarafından yapıldığı için, iade söz konusu değildir.
  • SSL Sertifikası – Bazı durumlarda geri alınabilir lütfen iletişime geçiniz.

İptal Koşullarımız;

Hosteva.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

  • Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmiş hizmetler iptal edilmiş sayılmaz. İptal olması için satış veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.
  • Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden Hosteva’dan onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracılığı ile ödemeye itiraz edildiği takdirde İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekârlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.
  • Kredi kartı ile alış veriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine adreslerine telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde hizmet açılmaktadır bilgilerinden şüphe edilen verdiği telefon numarasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir.

Garanti Koşullarımız;

Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Kurulum Zamanları (Teslimat);

Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 1 dakika ile 6 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı veya kullanıcı adınızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları destek@hosteva.com adresine yazabilirsiniz.