KURUMSAL MENÜ

Hakkımızda

Hosteva olarak 2013 yılından beri internet sektöründe hizmet vermekteyiz. Gelişen internet teknolojileri ile birlikte donanım alt yapımızı sürekli en son çıkan teknolojiler ile güçlendiriyor ve aynı şekilde yazılım alt yapımızı da sürekli güncel tutuyoruz.

Mevcut hosting felsefesi garantili performansa dayalıdır. Paylaşımlı hosting sunucularını %3 %5 %7 işlemci(cpu) limitleri ile tıka basa doldursalar da, biz sunucuları tıka basa doldurmak yerine %50 ve daha az dolacak şekilde planlıyoruz. Bu sayede sunucu performansı her zaman en üst seviyede olacak şekilde tutuyor ve sizlere daha hızlı, daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte datacenter da tüm sunucuların gerekli portları 5 dakikada bir otomatik olarak gözetlenmektedir. Aynı şekilde Hosteva ofisinde de bu belirlenen portlar sürekli olarak gözetlenmektedir.

Misyonumuz: Dünyadaki her insan ve her organizasyona daha fazlasını başarması için imkan sağlamaktır. Biliyoruzki herkesin bir yetisi var ve bizde buna inanarak internete açılan kapınız olan alan adı ve hosting hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Vizyonumuz: Server ve alan adı sağlayıcısı olarak, sektöre yön veren global bir marka olmakla birlikte, yeni projeler geliştirip insanlığa daha faydalı, daha etkin bir güç kazandırmak.