destek@hosteva.com

Hosting, Server, Domain
Kurumsal Hosting
Güvenli, Hızlı ve Sorunsuz
Yüksek kapasiteli sunucular ve yedekli sistem sayesinde kesintisiz hizmet.
Ekonomik
Büyüyen kobiler için ideal seçim.
530, TL / YIL
5 GB Disk
40 GB Trafik
50 Eposta Kullanıcısı
2 Website Barındırma
1 Parked Domain
5 Alt Alan Adı
5 Adet MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Profesyonel
Daha çok site barındırma ve yüksek trafik.
850, TL / YIL
10 GB Disk
100 GB Trafik
100 Eposta Kullanıcısı
2 Website Barındırma
3 Parked Domain
20 Alt Alan Adı
10 Adet MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Yüksek Performans
Limitsiz trafik, daha çok barındırma ve yüksek disk kapasitesi ile en iyi seçim.
1250, TL / YIL
25 GB Disk
Limitsiz Trafik
Sınırsız E-Posta Kullanıcısı
5 Website Barındırma
5 Parked Domain
Sınırsız Alt Alan Adı
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Kurumsal Hosting Paketi
Yüksek performanslı kurumsal barındırma paketlerimizin özelliklerini inceleyin.
7/24 DESTEK

Web sitelerinizde yaşamış olduğunuz tüm sorunları bize ileterek problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı ekibimiz zaman kısıtlaması olmaksızın ihtiyacınız olduğu her anda size en iyi desteği verecektir.

E-POSTA HİZMETİ

Spam korumalı, Antivirüs destekli ve yedekli e-posta hizmetimiz ile tüm bilgileriniz güvende. E-posta yönlendirme, filtreleme ve webmail üzerinden takip edebilme özellikleri ile tam kontrol sağlayın.

ÖZEL IP ADRESİ

Kurumsal hosting müşterileri normal hostinglerden daha fazla özelliklere sahiptir. Kurumsal hosting paketlerinde pakete özel IP adresi bulunmaktadır. Normal hosting paketlerinde bir IP adresinde yüzlerce site bulunmaktadır.

ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Kurumsal hosting paketi sahibi müşterilere özel temsilci atıyor ve telefonla sürekli destek verilmesini de sağlıyoruz. Problem giderilene kadar ve test edilip onaylanana kadar tüm problemlerinizle temsilcimiz ilgileniyor ve sizi bilgilendiriyor.

MOBİL UYUMLU

Mail adreslerinizi akıllı telefonlarınıza kurabilir ve tüm e-postaları her yerden yönetebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama yüklemeyip mobil telefon tarayıcıları üzerinden maillere, kişilerinize ve takviminize ulaşabilirsiniz. Webmail mobil uyumlu çalışmaktadır.

HER YERDEN ERİŞİM (WEBMAİL)

Webmail sayesinde nerede olursanız olun şifrenizle mail adresinize girebilir ve tüm maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş webmail ile kendinize özel filtre oluşturabilir, takviminizi düzenleyebilir veya kişilerinize erişebilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL

Kurumsal firmalar için çok büyük önem taşıyan veri gizliliğidir. SSL Güvenlik sertifikası ile verilerinizi şifreleyip daha güvenilir iş yapmanızı sağlıyoruz. Bu hizmetimiz için ek IP almanıza gerek yoktur. Talep etmeniz halinde sertifikanız otomatik olarak yüklenecektir.

Spam Koruma

Spam Koruma

Günümüzün en populer problemlerinden biri Spam e-postalardır. Sizde spam e-postalar alıyor ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız bizden hizmet alarak ücretsiz Spam koruma yazılımı ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. Tüm hosting paketlerimiz de otomatik kurulu olarak gelen Spam koruma yazılımı tamamiyle ücretsizdir.

7 Gün İçinde Para İade Garantisi

7 Gün İçinde Para İade Garantisi

Kurumsal hosting paketlerimiz ve diğer hizmetlerimizi test edebilir veya memnun kalmayabilirsiniz. Dert etmeyin, 7 gün içerisinde para iade garantisi hizmetimiz ile ödemelerinizi geri alabilirsiniz. Kurumsal paketlerde talep etmeniz halinde demo hesapta açabiliriz.

Antivirüs Desteği

Antivirüs Desteği

Tüm hosting paketlerimizde Antivirüs yazılımı otomatik kurulu ve ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Web sitenizi yaparken kullandığınız temalar veya eklentiler aracılığı ile bulaşan virüsleri tarama yaparak bulabilir ve bu problemden kurtulabilirsiniz. Antivirüs sayesinde e-postalarınızda da tarama yaparak virüslü tüm mailleri silebilirsiniz.

Linux/ WHM/ Türkçe

Linux/ WHM/ Türkçe

cPanel: Dünyanın en populer hosting yönetim paneli olarak kabul edilen tam yönetimli bir paneldir. E-posta, Analizler, Site yönetimi, Gelişmiş araçlar ve diğer özellikleriyle size tam kontrol sağlıyor. cPanel Linux hosting paketlerimizde ücretsiz olarak gelir ve tamamiyle Türkçe’dir.

Ücretsiz Yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Web siteniz ve E-postalarınıza çok önem veriyoruz. Bu yüzden her hafta farklı bir sunucuya (sadece bizim erişimimiz olan bir sunucuya) yedek alıyoruz. Bu yedek hizmeti ücretsizdir ve sadece bizimle iletişime geçerek bu yedeği geri alabilirsiniz. Ek bir yedekleme hizmeti aldıysanız yönetim panelinizde yedeklerinizi görebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma

Ücretsiz Taşıma

E-posta hesaplarının açılması, web sitesinin taşınmasında çıkabilecek problemler sizi rahatsız edebilir. Hosteva olarak sizin için taşıma işlemini yapıyor ve her şeyi hazır hale getirdikten sonra hizmet sürecini başlatıyoruz.

Hosting Paketleriniz için Ek Özellikler

IP Adresi

IP Adresi

Size özel statik ip tanımlama. SSL Sertifikası, E-posta kalitesi ve Arama motoru optimizasyonları için ideal.
Aylık 10 TL KDV Hariç
Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Günlük olarak yedekleme işlemi yapılır. (Farklı sunucuya)
Yıllık 150 TL KDV Hariç
Aylık Yedekleme

Aylık Yedekleme

Her ay farklı bir sunucuya sitenizin tam yedeği güvenli bir şekilde alınır.
Yıllık 50 TL KDV Hariç
Aylık 50 GB Trafik

Aylık 50 GB Trafik

Paketinize ek 50 GB trafik tanımlanır ve her ay sıfırlanır.
Yıllık 50 TL KDV Hariç

Web Hosting Genel

Bireysel hosting (web hosting) satın aldığınızda, Hosteva olarak biz sunucularımızdan birinde size özel alan açıyoruz ve bu bilgileri size e-posta yolu ile iletiyoruz. Bu bilgilerle siz web hosting’inizi kontrol edebiliyorsunuz.

Evet, satın aldığınız tüm hosting paketlerinde web hosting kontrol panelimiz bulunmaktadır. Bu paneller sayesinde, e-posta hesabı açabilir, ftp alanı oluşturabilir ve daha bir çok özel ayarları panel aracılığı ile yapabilirsiniz.

Nameserver bilgileri, hosting paketini satın aldıktan sonra size e-posta yolu ile iletilir. Ayrıca kontrol panelinizden size gönderilen e-postaların birer kopyasını bulabilirsiniz.

Web sitenizin olabilmesi için öncelikle alan adı (domain) almanız gerekmektedir. Örneğin: hosteva.com bir alan adıdır. Sizde belirlediğiniz alan adını öncelikle tescil ettirmeniz gerekiyor. Bunu hosteva alan adı arama kısmından yapabilirsiniz. Alan adları asgari bir yıl olmak üzere belirli süreler için tescil edilirler. Alan adınızı yıl sonunda tekrar uzatmazsanız başkası tarafından tescil edilebilir. Hosting satın alırken alan adı da belirleyip sipariş verebilirsiniz.

Elbette taşıyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetin sorunsuz olmasını istediğimiz için taşıma işlemini dilerseniz biz ücretsiz gerçekleştirebiliyoruz. Destek ekibimiz ile iletişime geçerek bizden yardım alabilirsiniz.

Bireysel web hosting paketleri her hafta otomatik olarak farklı bir sunucuya yedeklenmektedir. Almış olduğumuz önlem oluşabilecek teknik ve donanımsal arızalardan dolayıdır. Herhangi bir problemden dolayı yedeklerinize erişmek istediğinizde destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri paneli sayesinde istediğiniz kadar hizmet satın alıp, faturalarınızı görüp ödemelerinizi takip edebileceğiniz ve destek alabileceğiniz bir paneldir. Hosting kontrol paneli ise satın aldığınız hizmetlerin özelliklerini kullanabilmeniz için vardır.

Mail

Hosting konrol paneli sayesinde çalışanlarınıza gelen e-postaların birer kopyasını kendi mail adresinize alabilirsiniz. Yada farklı bir birime gelen e-postaların birer kopyasını herhangi bir çalışanınıza da aktarabilirsiniz. Sistemimizde maillerin birer kopyasını gönderme özelliği mevcut ve detaylandırılabilir özelliklere sahiptir.

Bizden satın almış olduğunuz eposta hosting ile kesinlikle toplu e-posta gönderimi yapamazsınız. Şirket olarak spam konusunu ciddiye alıyoruz ve gereken tüm tedbirleri alıyoruz. Spam politikası sayfamızı inceleyip tüm detayları öğrenebilirsiniz. IP Adreslerinin blackliste düşmemesi ve tüm e-postaların gelen kutusuna gelmesi için tüm tedbirleri önceden aldık ve almaya devam ediyoruz.

Kurumsal email hosting paketleri normal hosting paketlerinden daha fazla özelliğe sahiptirler. Kurumsal firmalar da tüm iletişimler e-posta yolu ile yapılmaktadır. Bunlardan bazıları teklifler, ödemeler, siparişler, bildirimler ve şirket için çok büyük öneme sahip e-postalardır. Bu e-postaların güvenliği, erişebilirliği ve spam filtrelerine takılmamaları gerekmektedir. Yaşanan herhangi bir problemin de kullanıcıya yansıtılmaması gerekmektedir. Biz tüm mail güvenlik önlemlerini, mail erişilebilirliğini hiç bir zaman kesintiye uğratmadan ve spam filtrelerine takılmadan e-posta göndermeniz için önemli bir paket oluşturduk. Email hosting paketlerinde her paketin kendine özel IP adresi var ve bu sayede spam filtrelerine takılmadan e-posta gönderebilirsiniz.

Ödeme

Hizmetimizden memnun kalmadıysanız veya başka bir sebepten ötürü ödeme geri almak istiyorsanız 7 gün içerisinde bunu talep edebilirsiniz. Ödemeniz hemen iptal edilir ve geri ödeme süreci başlatılır. Geri ödeme koşulları ile alakalı İade Şartları sayfamızı inceleyiniz.

Satın almış olduğunuz her hizmetin ödemesini geçtiğiniz an muhasebe birimine bu bildirim olarak gider. Muhasebe bölümümüz size faturanızı e-posta yolu ile faturayı tarayıp göndermektedir. Sipariş esnasında faturamı kargo ile istiyorum seçeneğine tıklarsanız faturalarınız 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız sistem tarafından hostunuz otomatik bir şekilde oluşturulur ve şifreleriniz e-posta yolu ile iletilir. Banka havalesi ile ödeme yaptıysanız Ödeme Bildirim Formunu doldurarak bize bildirebilir, e-posta gönderebilir veya telefon açarak hostunuzu aktif edebilirsiniz.

Biz yardım etmek için buradayız.