KURUMSAL MENÜ

Siteniz Kesintisiz Yayında

Web sitenizin sürekli açık kalması için datacenter da ve ofisimizde kurduğumuz sistemler ile sürekli olarak tüm sunucuları takip ediyoruz. Ayrıca aralıklı olarak manuel işlemlerle de takipleri sürekli bir şekilde devam ettiriyoruz. Sürekliliği arttırmak için gelişen teknolojilerden de faydalanarak %99’a varan erişilebilirlik sağlıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz için gereken önlemleri alsakda, kullanıcı hataları veya herhangi bir problemle karşılaştığınızda anında cevap verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Hızlı dönüş, doğru ve hızlı çözüm bizim için en önemli kurallardandır.

7/24 Destek

Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak için sürekli destek vermek için hazır bekliyoruz. Tüm problemleriniz için destek ekibimize ulaşabilir ve hızlı dönüş alabilirsiniz.

Bu sayfadan destek ekibi çalışma performansını inceleyebilirsiniz.

7 Gün İçinde Para İade

Hizmetimizi test edebilir veya memnun kalmayabilirsiniz. Dert etmeyin, 7 gün içerisinde para iade garantisi hizmetimiz ile ödemelerinizi geri alabilirsiniz.

Bu sayfadan iade koşullarını inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Transfer

Başka bir firmadan hizmet alıyor ve hizmetlerinizi bize taşımak istiyorsanız merak etmeyin biz ücretsiz bir şekilde sizin yerinize taşıyor ve sitenizin kapanmaması için maksimum çabayı sarfediyoruz.

Gizli Ücret Yok

Tüm ürünlerimizin ve eklentilerimizin fiyatları sitemizde mevcut. Belirtilmemiş herhangi bir gizli ödememiz bulunmamaktadır.