Hosting, Server, Domain
Linux Reseller Hosting
Yüksek Performanslı Bayi Hosting
Daha çok web sitesi barındırın.
Başlangıç
Tüm siteleriniz tek bir yerde.
265, TL / YIL
7 Domain Limiti
5 GB Disk
25 GB Trafik
Sınırsız E-posta Kullanıcısı
Sınırsız Alt Alan Adı
20 Adet MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Standart
Daha çok host barındırma ve sınırsız seçenekleriyle birlikte.
350, TL / YIL
20 Domain Limiti
10 GB Disk
100 GB Trafik
Sınırsız E-posta Kullanıcısı
Sınırsız Alt Alan Adı
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Profesyonel
Geliştiriciler için yüksek trafik, daha çok barındırma ve sınırsız seçenekleriyle birlikte.
465, TL / YIL
30 Domain Limiti
25 GB Disk
250 GB Trafik
Sınırsız E-posta Kullanıcısı
Sınırsız Alt Alan Adı
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız FTP Kullanıcısı
Platform Linux
Lokasyon Türkiye
Kontrol Paneli Directadmin
Bayi Hosting Paketi
Yüksek performanslı bayi barındırma paketlerimizin özelliklerini inceleyin.
7/24 DESTEK

Web sitelerinizde yaşamış olduğunuz tüm sorunları bize ileterek problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı ekibimiz zaman kısıtlaması olmaksızın ihtiyacınız olduğu her anda size en iyi desteği verecektir.

WHM KONTROL PANELİ

WHM Kontrol paneli ile her hesap için ayrı giriş değil tek giriş ekranından eklediğiniz tüm sitelere erişim sağlayabilir ve daha iyi hizmet verebilirsiniz. Mail hesapları, trafik kontrolleri gibi bir çok ayarı WHM üzerinden yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SSL

SSL Güvenlik sertifikası ile verilerinizi şifreleyin. Bu hizmetimiz için ek IP almanıza gerek yoktur. Talep etmeniz halinde sertifikanız otomatik olarak yüklenecektir.

7 GÜN İÇİNDE PARA İADE GARANTİSİ

Hizmetimizi test edebilir veya memnun kalmayabilirsiniz. Dert etmeyin, 7 gün içerisinde para iade garantisi hizmetimiz ile ödemelerinizi geri alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TAŞIMA

E-posta hesaplarının açılması, web sitesinin taşınmasında çıkabilecek problemler sizi rahatsız edebilir. Hosteva olarak sizin için taşıma işlemini yapıyor ve her şeyi hazır hale getirdikten sonra hizmet sürecini başlatıyoruz.

HAFTALIK YEDEKLEME

Tüm hosting paketleri gibi bayi paketleri de haftalık olarak farklı bir sunucuya otomatik olarak yedeklenir. Bunun için ek bir ücret ödemenize gerek yok ücretsiz bir hizmettir. Yedeğe ulaşabilmek için ticket açınız.

Spam Koruma

Spam Koruma

Günümüzün en populer problemlerinden biri Spam e-postalardır. Sizde spam e-postalar alıyor ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız bizden hizmet alarak ücretsiz Spam koruma yazılımı ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. Tüm hosting paketlerimiz de otomatik kurulu olarak gelen Spam koruma yazılımı tamamiyle ücretsizdir.

Antivirüs Desteği

Antivirüs Desteği

Tüm hosting paketlerimizde Antivirüs yazılımı otomatik kurulu ve ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Web sitenizi yaparken kullandığınız temalar veya eklentiler aracılığı ile bulaşan virüsleri tarama yaparak bulabilir ve bu problemden kurtulabilirsiniz. Antivirüs sayesinde e-postalarınızda da tarama yaparak virüslü tüm mailleri silebilirsiniz.

Linux/ WHM/ Türkçe

Linux/ WHM/ Türkçe

Günümüzün en populer problemlerinden biri Spam e-postalardır. Sizde spam e-postalar alıyor ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız bizden hizmet alarak ücretsiz Spam koruma yazılımı ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. Tüm hosting paketlerimiz de otomatik kurulu olarak gelen Spam koruma yazılımı tamamiyle ücretsizdir.

DNS Düzenleme

DNS Düzenleme

cPanel hostinglerin kendi içerisinde DNS düzenleme servisleri olsada WHM panel gibi tam kontrol sağlayabileceğiniz bir panel değildir. WHM panel ile tüm sitelerin DNS lerini düzenleyebilir ve tam kontrol sağlayabilirsiniz. DNS düzenleme özelliği ile bir çok özelliğe sahip olursunuz.

Durdurma & Silme

Durdurma & Silme

Bayi paketiniz ile hosting paketinizdeki tüm siteleri kontrol eder ve durumlarını düzenleyebilirsiniz. Paket aşımı yapmış bir site, kapatmış olduğunuz bir site veya ödeme yapmayan bir müşteriniz de olabilir. WHM Panel ile hostinglerde durdurma (suspend) veya silme işlemi yapabilirsiniz.

Paket Düzenleme

Paket Düzenleme

Hosting kontrol panelinizde paketler oluşturarak müşterilerinize farklı özellikler tanımlayabilirsiniz. E-posta limiti, Ftp limiti, Disk alanı, Mail gönderimi gibi bir çok özelliği tanımlayıp her biri için ayrı fiyatlandırma da yapabilirsiniz. Hatalı epostalar için ayrı bir kontrol sağlayıp IP adresinizin spam listesine girmesini engelleyebilirsiniz. Hosting paketi kullanıcısının Shell, CGI, Hosting teması gibi ayrı özellikleri de aktif/pasif yapabilirsiniz.

Hosting Paketleriniz için Ek Özellikler

IP Adresi

IP Adresi

Size özel statik ip tanımlama. SSL Sertifikası, E-posta kalitesi ve Arama motoru optimizasyonları için ideal.
Aylık 10 TL KDV Hariç
Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Günlük olarak yedekleme işlemi yapılır. (Farklı sunucuya)
Yıllık 150 TL KDV Hariç
Aylık Yedekleme

Aylık Yedekleme

Her ay farklı bir sunucuya sitenizin tam yedeği güvenli bir şekilde alınır.
Yıllık 50 TL KDV Hariç
Aylık 50 GB Trafik

Aylık 50 GB Trafik

Paketinize ek 50 GB trafik tanımlanır ve her ay sıfırlanır.
Yıllık 50 TL KDV Hariç

Web Hosting Genel

Evet, satın aldığınız tüm hosting paketlerinde web hosting kontrol panelimiz bulunmaktadır. Bu paneller sayesinde, e-posta hesabı açabilir, ftp alanı oluşturabilir ve daha bir çok özel ayarları panel aracılığı ile yapabilirsiniz.

Nameserver bilgileri, hosting paketini satın aldıktan sonra size e-posta yolu ile iletilir. Ayrıca kontrol panelinizden size gönderilen e-postaların birer kopyasını bulabilirsiniz.

Web sitenizin olabilmesi için öncelikle alan adı (domain) almanız gerekmektedir. Örneğin: hosteva.com bir alan adıdır. Sizde belirlediğiniz alan adını öncelikle tescil ettirmeniz gerekiyor. Bunu hosteva alan adı arama kısmından yapabilirsiniz. Alan adları asgari bir yıl olmak üzere belirli süreler için tescil edilirler. Alan adınızı yıl sonunda tekrar uzatmazsanız başkası tarafından tescil edilebilir. Hosting satın alırken alan adı da belirleyip sipariş verebilirsiniz.

Elbette taşıyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetin sorunsuz olmasını istediğimiz için taşıma işlemini dilerseniz biz ücretsiz gerçekleştirebiliyoruz. Destek ekibimiz ile iletişime geçerek bizden yardım alabilirsiniz.

Linux Bayi hosting paketleri her hafta otomatik olarak farklı bir sunucuya yedeklenmektedir. Almış olduğumuz önlem oluşabilecek teknik ve donanımsal arızalardan dolayıdır. Herhangi bir problemden dolayı yedeklerinize erişmek istediğinizde destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri paneli sayesinde istediğiniz kadar hizmet satın alıp, faturalarınızı görüp ödemelerinizi takip edebileceğiniz ve destek alabileceğiniz bir paneldir. Hosting kontrol paneli ise satın aldığınız hizmetlerin özelliklerini kullanabilmeniz için vardır.

Bayi Özellikleri

Domain limitini paket arttırımı ile yapabilirsiniz. Profesyonel paketleri kullanan müşterilerimiz için yeni bir bayi paketi veya sanal sunucu almalarını tavsiye ediyoruz. Ancak  özel durumlarda ek limit arttırımını minimum seviyede ücretsiz olarak yapıyoruz.

Elbette her hosting paketine ayrı özellikler vermekle birlikte hosting paketi de tanımlayıp o pakete ait tüm sitelere sabit özellik de verebilirsiniz.

Mail

Hosting konrol paneli sayesinde çalışanlarınıza gelen e-postaların birer kopyasını kendi mail adresinize alabilirsiniz. Yada farklı bir birime gelen e-postaların birer kopyasını herhangi bir çalışanınıza da aktarabilirsiniz. Sistemimizde maillerin birer kopyasını gönderme özelliği mevcut ve detaylandırılabilir özelliklere sahiptir.

Bizden satın almış olduğunuz eposta hosting ile kesinlikle toplu e-posta gönderimi yapamazsınız. Şirket olarak spam konusunu ciddiye alıyoruz ve gereken tüm tedbirleri alıyoruz. Spam politikası sayfamızı inceleyip tüm detayları öğrenebilirsiniz. IP Adreslerinin blackliste düşmemesi ve tüm e-postaların gelen kutusuna gelmesi için tüm tedbirleri önceden aldık ve almaya devam ediyoruz.

Kurumsal email hosting paketleri normal hosting paketlerinden daha fazla özelliğe sahiptirler. Kurumsal firmalar da tüm iletişimler e-posta yolu ile yapılmaktadır. Bunlardan bazıları teklifler, ödemeler, siparişler, bildirimler ve şirket için çok büyük öneme sahip e-postalardır. Bu e-postaların güvenliği, erişebilirliği ve spam filtrelerine takılmamaları gerekmektedir. Yaşanan herhangi bir problemin de kullanıcıya yansıtılmaması gerekmektedir. Biz tüm mail güvenlik önlemlerini, mail erişilebilirliğini hiç bir zaman kesintiye uğratmadan ve spam filtrelerine takılmadan e-posta göndermeniz için önemli bir paket oluşturduk. Email hosting paketlerinde her paketin kendine özel IP adresi var ve bu sayede spam filtrelerine takılmadan e-posta gönderebilirsiniz.

Ödeme

Hizmetimizden memnun kalmadıysanız veya başka bir sebepten ötürü ödeme geri almak istiyorsanız 7 gün içerisinde bunu talep edebilirsiniz. Ödemeniz hemen iptal edilir ve geri ödeme süreci başlatılır. Geri ödeme koşulları ile alakalı İade Şartları sayfamızı inceleyiniz.

Satın almış olduğunuz her hizmetin ödemesini geçtiğiniz an muhasebe birimine bu bildirim olarak gider. Muhasebe bölümümüz size faturanızı e-posta yolu ile faturayı tarayıp göndermektedir. Sipariş esnasında faturamı kargo ile istiyorum seçeneğine tıklarsanız faturalarınız 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız sistem tarafından hostunuz otomatik bir şekilde oluşturulur ve şifreleriniz e-posta yolu ile iletilir. Banka havalesi ile ödeme yaptıysanız Ödeme Bildirim Formunu doldurarak bize bildirebilir, e-posta gönderebilir veya telefon açarak hostunuzu aktif edebilirsiniz.

Biz yardım etmek için buradayız.